Digitális Tudásközpont oktató

Feladatok:

  • Részt vesz a Tudásközpontba szervezett látogatások, foglalkozások, táborok, szakkörök (továbbiakban programok) teljes körű előkészítésében, értékelésében.
  • Felkészül a Tudásközpont részletes programterve szerint rá eső programokra és megtartja, levezeti azokat.
  • Részt vesz a Tudásközpontok eredményes feladatellátást támogató felkészítéseken, tematikus szakmai műhelyeken, workshopokon.
  • Közreműködik a Tudásközpont folyamatos szakmai megújításában (pl. foglalkozási kínálat időszakos megújítása, új eszközök, módszerek kipróbálása)

Elvárások:

  • Releváns felsőfokú (pedagógus vagy informatikus) végzettség
  • Legalább 1 év gyakorlati pedagógiai vagy felnőttképzési, oktatói tapasztalat a Tudásközpont tematikus területeihez kapcsolódóan
  • Korszerű pedagógiai és módszertani ismeretek
  • Nyitottság a modern digitális technológiák megismerésére és elsajátítására, új pedagógiai módszerek alkalmazására
  • Kreativitás
  • Kiváló együttműködési képesség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség

Előny:

  • A Tudásközpontban található digitális oktatási eszközök programozásában és használatában szerzett szakmai tapasztalat
  • Valamely blokk alapú programnyelv (pl. LEGO Mindstorms EV3, Scratch) ismerete

Amit kínálunk:

  • Sokszínű, szakmai kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, kreatív, lendületes csapat
  • Magyarország legizgalmasabb kulturális kalandjában vehetsz részt
  • Inspiráló környezet, egyedülálló szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye: Veszprém

Jelentkezésedet magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, benne a fizetési igény megjelölésével, az alábbi űrlap kitöltésén keresztül várjuk.

Állásjelentkezés

Hozzáférhetőség

Amennyiben nehézségekbe ütközik oldalunk böngészése során, válasszon az alábbi hozzáférhetőségi lehetőségeink közül!