Értékesítési és marketing manager

Tudtad, hogy Magyarország adja 2023-ban Európa Kulturális fővárosát? Lelkesít, hogy aktív megvalósítója lehetsz a projektnek? Tudsz azonosulni a program céljaival és készen állsz arra, hogy ezt a komoly szakmai kihívásokkal teli időszakot együtt csináljuk végig? Szereted a változatos munkafeladatokat? Szívesen dolgoznál Veszprémben? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszolsz, várjuk jelentkezésedet!

Feladatok:

  • regionális és országos értékesítési stratégia frissítése, priorizálás,
  • az értékesítési stratégiában megfogalmazott potenciális szponzori kör megkeresése, ajánlatok összeállítása, az ajánlat prezentálása, meggyőzés, megállapodás és folyamatos kapcsolattartás,
  • tartami együttműködési javaslat készítése a programfejlesztésen dolgozó és a marketinges munkatársakkal együttműködve,
  • érintett területek (kommunikációs osztály, projektfejlesztés) teljes körű tájékoztatása a szerződéses vállalásokról,
  • a szponzori megjelenések biztosítása a vállalt projektekben, kommunikációs felületeken,
  • projekt riport, adminisztrációs lezárás, elszámolás
  • együttműködés a merchandising portfólió és VEB2023 EKF márkázott termék kooperációk kidolgozásában,
  • együttműködés a merchandising értékesítési koncepció kidolgozásában,
  • merchandising készletek fogyásának nyomonkövetése, portfólió folyamatos utántöltése,
  • a gyártáshoz és az értékesítéshez kapcsolódó pénzügyi, szerződéses és egyéb adminisztrációs tevékenységek ellátása

Elvárások:

  • Értékesítési területen szerzett min. 5 éves tapasztalat
  • Kiváló tárgyalási készség, kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és empatikus készség
  • Értékesítés orientált szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű
  • Csapatmunka végzésére való készség

Előnyt jelent:

  • Bakony-Balaton régiós kapcsolati háló, helyismeret
  • Veszprémi vagy Veszprém környéki lakóhely

Amit kínálunk:

  • Sokszínű, szakmai kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, kreatív, lendületes csapat
  • Magyarország legizgalmasabb kulturális kalandjában vehetsz részt
  • Inspiráló környezet, egyedülálló szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye: Veszprém

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, benne a fizetési igény megjelölésével, az alábbi űrlap kitöltésén keresztül várjuk.

Állásjelentkezés

Hozzáférhetőség

Amennyiben nehézségekbe ütközik oldalunk böngészése során, válasszon az alábbi hozzáférhetőségi lehetőségeink közül!