Grafikus-illusztrátor

2024. I. negyedév végéig keressük azt a lelkes grafikus munkatársunkat, aki szívesen részt venne Magyarország egyik legjelentősebb kulturális-művészeti projektjében. A betöltendő pozíció a Veszprém és a Bakony-Balaton 2023-as Európa Kulturális Fővárosa címhez kapcsolódó projektmunka.

A jelölt:

Olyan kreatív grafikus végzettségű munkatárs jelentkezését várjuk, aki képes megfelelni a folyamatosan változó feladatoknak és szerves részét képezi dinamikus csapatunknak. A jelölt önálló munkavégzésre is alkalmas, de csapatban is jól funkcionál. Követi a trendeket miközben szem előtt tartja a brand értékeit. Proaktívan vesz részt a tervezési folyamatokban, de követi a briefek alapkoncepcióját.

Feladatok:

  • Kreatív munkák tervezése, mely elősegíti a szervezet hatékony vizuális megjelenését
  • Kreatív csoportok, munkaterületek közötti segítségnyújtás, a szervezet arculati vagy vizuális megjelenést érintő kérdéseiben
  • Vizuális koncepciók kidolgozása a marketing csapat többi tagjával (kommunikáció és marketing stratégia alapján)
  • Kreatív koncepciók felügyelete
  • Saját grafikai tervek létrehozása és megvalósítása
  • Nyomdai anyagok, kreatívok létrehozása online- offline felületekre és azok mutációi (plakátok, programfüzetek, kiadványok, bannerek, logó, kisarculat tervezés stb.)
  • Brief alapján kreatív koncepció kialakításában aktív részvétel
  • Vizuális koncepciók készítése
  • Illusztrációk, márkaelemek, infó grafikák készítése
  • Microsite layout és design tervezés

Elvárások:

  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség és szakirányú szakképzettség, (Folyamatban lévő képzés is lehet)
  • Kiváló Adobe programcsomag (Ps, Ai, Ae, Id) felhasználói tudás
  • Design trendek ismerete, alkalmazása
  • Kreativitás, pontosság, igényesség, precizitás, megbízhatóság, jó terhelhetőség
  • Angol középfokú nyelvismeret (társalgási szinten)

Előnyt jelent:

  • Figmában való jártasság
  • Egyéb fotó-és videó szerkesztési program ismerete

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás bejelentett munka
  • Grafikai munkákra alkalmas számítógép
  • Mobiltelefon
  • Cafeteria
  • Munkába járási támogatás

Munkavégzés helye: Veszprém/home office

Jelentkezésedet magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, benne a fizetési igény megjelölésével, az alábbi űrlap kitöltésén keresztül várjuk.

Állásjelentkezés

Hozzáférhetőség

Amennyiben nehézségekbe ütközik oldalunk böngészése során, válasszon az alábbi hozzáférhetőségi lehetőségeink közül!