Gyakornokot keresünk a Közösségi bevonás Csapatba.

Egyetemista vagy? Szükséged van egy helyre, ahol elvégezheted kötelező gyakorlatodat? Akkor itt a lehetőség, hogy aktív megvalósítója legyél a projektnek és a gyakornoki időszakodat szakmai kihívásokkal teli munkahelyen töltsd el.

Feladatok:

  • A veszprémi Jutasi Köztéren működő csoportok, foglalkozások, programok felügyeletének biztosításában való részvétel a közterek nyitvatartási rendjéhez igazodóan.
  • A közterekhez kapcsolódó adminisztrációs, dokumentációs feladatok ellátásának támogatása
  • A közterekhez kapcsolódó kommunikációs csatornák (honlap, közösségi média felületek) kezelésében, frissítésében való közreműködés
  • Egyéb adminisztrációs feladatokban való részvétel
  • Részvétel kommunikációs feladatok ellátásában, cikkek, hírek megírása
  • Kimutatások készítésében való aktív részvétel

Jelentkezz, ha:

  • Az egyetemi, kötelező gyakorlatodat szeretnéd elvégezni
  • Rugalmas időbeosztásra vágysz
  • Szeretsz közösségben lenni
  • Felhasználó szinten tudod kezelni az Office alkalmazásokat (Word, Excel, Powerpoint)
  • Átfogóan ismered a social media platformokat (Facebook, Instagram, Youtube)
  • Angol nyelvtudásod tárgyalóképes
  • Magabiztosan kommunikálsz, és hatékonyan oldod meg a felmerülő feladatokat
  • Munkádban precíz és alapos vagy

Amit kínálunk:

  • Sokszínű, szakmai kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, kreatív, lendületes csapat
  • Magyarország legizgalmasabb kulturális kalandjában vehetsz részt
  • Inspiráló környezet, egyedülálló szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye: Veszprém

Jelentkezésedet magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal az alábbi űrlap kitöltésén keresztül várjuk.

Állásjelentkezés

Hozzáférhetőség

Amennyiben nehézségekbe ütközik oldalunk böngészése során, válasszon az alábbi hozzáférhetőségi lehetőségeink közül!