Kontroller

Tudtad, hogy Magyarország adja 2023-ban Európa Kulturális fővárosát? Lelkesít, hogy aktív megvalósítója lehetsz a projektnek? Tudsz azonosulni a program céljaival és készen állsz arra, hogy ezt a komoly szakmai kihívásokkal teli időszakot együtt csináljuk végig? Szereted a változatos munkafeladatokat? Szívesen dolgoznál Veszprémben? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszolsz, várjuk jelentkezésedet!

Feladatok:

  • Közreműködés az üzleti tervezésben, havi / negyedéves / éves riportok összeállításában, terv-tény elemzések készítésében;
  • Támogatások pénzügyi elszámolásában aktív részvétel
  • Költségekre vonatkozó kimutatások, elemzések készítése;
  • Ad-hoc kimutatások, elemzések és prezentációk készítése

Elvárások:

• Felsőfokú gazdasági végzettség

• Nagy fokú precizitás

• Analitikus gondolkodásmód

• Elemző és problémamegoldó képeség

• Magabiztos MS Offfice, főleg excel programismeret

Előnyt jelent:

• Legalább 3 év kontrolling területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• Magyarország legizgalmasabb kulturális kalandjában vehetsz részt

• Változatos feladatok

• Inspiráló környezet, egyedülálló szakmai tapasztalat

• Home office lehetőség (heti 1 nap)

• Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye: Veszprém

Jelentkezésedet magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, benne a fizetési igény megjelölésével, az alábbi űrlap kitöltésén keresztül várjuk.

Állásjelentkezés

Hozzáférhetőség

Amennyiben nehézségekbe ütközik oldalunk böngészése során, válasszon az alábbi hozzáférhetőségi lehetőségeink közül!