Marketing asszisztens

Tudtad, hogy Magyarország adja 2023-ban Európa Kulturális fővárosát? Lelkesít, hogy aktív megvalósítója lehetsz a projektnek? Tudsz azonosulni a program céljaival és készen állsz arra, hogy a komoly szakmai kihívásokkal teli következő 3 évet együtt csináljuk végig? Szereted a változatos munkafeladatokat és szívesen dolgoznál Veszprémben? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszolsz, várjuk jelentkezésedet!

Felelősségi kör/feladatok:

  • Online kampányok teljes körű menedzselésében való részvétel (social, tartalommarketing, SEO, Adwords…)
  • Hírlevélkiküldés ügyintézése, tartalmak koordinációja
  • A cég weboldalának és közösségi média oldalainak napi szintű karbantartása
  • Részvétel a marketing stratégia kialakításában
  • Adatbázis építés menedzselése, lead generálás
  • Kampányok elindítása és nyomon követése, riportolás, teljesítménymutatók analízise
  • Kapcsolattartás kreatív és média ügynökségekkel
  • Statisztikák, riportok készítése

Téged keresünk, ha

  • Átfogóan ismered a social media platformokat (Facebook, Instagram, Youtube, TikTok)
  • Naprakész vagy az aktuális digitális és social trendekkel kapcsolatban
  • Minimum 3 év munkatapasztalatot szereztél hasonló területen
  • Angol nyelvtudásod tárgyalóképes
  • Kiemelkedő kreativitással és fejlett esztétikai érzékkel rendelkezel
  • Erős analitikai tudással rendelkezel
  • Magabiztosan kommunikálsz, és hatékonyan oldod meg a felmerülő feladatokat
  • Munkádban precíz és alapos vagy

Munkavégzés helye: Veszprém

Jelentkezésedet magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, benne a fizetési igény megjelölésével, az alábbi űrlap kitöltésén keresztül várjuk.

Állásjelentkezés

Hozzáférhetőség

Amennyiben nehézségekbe ütközik oldalunk böngészése során, válasszon az alábbi hozzáférhetőségi lehetőségeink közül!