Marketing és kommunikációs koordinátor

Tudtad, hogy Magyarország adja 2023-ban Európa Kulturális fővárosát? Lelkesít, hogy aktív megvalósítója lehetsz a projektnek? Tudsz azonosulni a program céljaival és készen állsz arra, hogy a komoly szakmai kihívásokkal teli következő 3 évet együtt csináljuk végig? Szereted a változatos munkafeladatokat és szívesen dolgoznál Veszprémben? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszolsz, várjuk jelentkezésedet!

Felelősségi kör/feladatok:

  • Csapaton kívüli és belüli munkafolyamatok megszervezése, feladatok priorizálása, nyomon követése és koordinálása
  • Munkákról timingok készítése, rendszeres státuszadás
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal és a médiával
  • Sajtóközlemények, prezentációk, weboldal szövegek, social media posztok, háttéranyagok összeállítása
  • A feladatokhoz tartozó pénzügyi folyamatok és riportolás nyomon követése, ellenőrzése

Téged keresünk, ha

  • Egyetemi / főiskolai végzettséged van
  • Legalább 5 éves tapasztalattal rendelkezel kommunikációs területen (előny, ha ebből párat ügynökségi oldalon töltöttél)
  • Proaktív a hozzáállásod és szeretnél fejlődni
  • Önállóság és jó problémamegoldó képesség jellemez
  • Szeretsz írni
  • Élő újságírói kapcsolataid vannak
  • Precíz vagy és tartod a határidőket
  • Tárgyalási szintű az angol nyelvtudásod
  • Magas stressz tűrő és kiváló kommunikációs képességgel rendelkezel
  • Határozott de kedves személyiség vagy
  • Képes vagy a teljesen önálló munkavégzésre de nem okoz gondot csapatban dolgozni
  • Magas szinten kezeled a számítógépes programokat (MS Office).

Munkavégzés helye: Veszprém

Jelentkezésedet magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, benne a fizetési igény megjelölésével, az alábbi űrlap kitöltésén keresztül várjuk.

Állásjelentkezés

Hozzáférhetőség

Amennyiben nehézségekbe ütközik oldalunk böngészése során, válasszon az alábbi hozzáférhetőségi lehetőségeink közül!