Marketing- és kommunikációs koordinátor

Tudtad, hogy Magyarország adja 2023-ban Európa Kulturális fővárosát? Lelkesít, hogy aktív megvalósítója lehetsz a projektnek? Tudsz azonosulni a program céljaival és készen állsz arra, hogy ezt a komoly szakmai kihívásokkal teli időszakot együtt csináljuk végig? Szereted a változatos munkafeladatokat? Szívesen dolgoznál Veszprémben? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszolsz, várjuk jelentkezésedet!

Feladatok:

• Kampányok tervezésében, nyomon követésében, finomhangolásában és riportolásában való részvétel

• Kommunikációs stratégiák kivitelezése

• A csatlakozott településekkel történő kommunikációs célú kapcsolattartás

• A nyertes pályázókkal a pályázathoz kapcsolódó kommunikáció egyeztetése

• PR cikkek és hírlevelek készítése

• Sajtóközlemények, prezentációk, weboldal szövegek, social media posztok, háttéranyagok összeállítása

• A feladatokhoz tartozó pénzügyi folyamatok és riportolás nyomon követése, ellenőrzése

Téged keresünk, ha:

• Egyetemi / főiskolai végzettséged van

• Legalább 5 éves tapasztalatod van kommunikációs területen (előny: tapasztalat ügynökségi oldalon)

• Proaktív a hozzáállásod és szeretnél fejlődni

• Önállóság és jó problémamegoldó képesség jellemez

• Szeretsz és tudsz is több stílusban, témában írni

• Precíz vagy és tartod a határidőket

• Magas stressz tűrő és kiváló kommunikációs képességgel rendelkezel

• Képes vagy a teljesen önálló munkavégzésre, de nem okoz gondot csapatban dolgozni

• Magas szinten kezeled a számítógépes programokat (MS Office)

Előnyt jelent:

• Bakony-Balaton régiós kapcsolati háló, helyismeret

• Veszprémi vagy Veszprém környéki lakóhely

• Turizmusban szerzett releváns munkatapasztalat

Amit kínálunk:

• Sokszínű, szakmai kihívásokkal teli feladatok

• Folyamatos fejlődési lehetőség

• Versenyképes jövedelem

• Fiatalos, kreatív, lendületes csapat

• Magyarország legizgalmasabb kulturális kalandjában vehetsz részt

• Inspiráló környezet, egyedülálló szakmai tapasztalat

• Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Veszprém

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, benne a fizetési igény megjelölésével, az alábbi űrlap kitöltésén keresztül várjuk.

Állásjelentkezés

Hozzáférhetőség

Amennyiben nehézségekbe ütközik oldalunk böngészése során, válasszon az alábbi hozzáférhetőségi lehetőségeink közül!