Marketing- és kommunikációs koordinátor

Tudtad, hogy Magyarország adja 2023-ban Európa Kulturális fővárosát? Lelkesít, hogy aktív megvalósítója lehetsz a projektnek? Tudsz azonosulni a program céljaival és készen állsz arra, hogy ezt a komoly szakmai kihívásokkal teli időszakot együtt csináljuk végig? Szereted a változatos munkafeladatokat? Szívesen dolgoznál Veszprémben? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszolsz, várjuk jelentkezésedet!

Feladatok:

• Kampányok tervezésében, nyomon követésében, finomhangolásában és riportolásában való részvétel

• Kommunikációs stratégiák kivitelezése

• A csatlakozott településekkel történő kommunikációs célú kapcsolattartás

• A nyertes pályázókkal a pályázathoz kapcsolódó kommunikáció egyeztetése

• PR cikkek és hírlevelek készítése

• Sajtóközlemények, prezentációk, weboldal szövegek, social media posztok, háttéranyagok összeállítása

• A feladatokhoz tartozó pénzügyi folyamatok és riportolás nyomon követése, ellenőrzése

Téged keresünk, ha:

• Egyetemi / főiskolai végzettséged van

• Legalább 5 éves tapasztalatod van kommunikációs területen (előny: tapasztalat ügynökségi oldalon)

• Proaktív a hozzáállásod és szeretnél fejlődni

• Önállóság és jó problémamegoldó képesség jellemez

• Szeretsz és tudsz is több stílusban, témában írni

• Precíz vagy és tartod a határidőket

• Magas stressz tűrő és kiváló kommunikációs képességgel rendelkezel

• Képes vagy a teljesen önálló munkavégzésre, de nem okoz gondot csapatban dolgozni

• Magas szinten kezeled a számítógépes programokat (MS Office)

Előnyt jelent:

• Bakony-Balaton régiós kapcsolati háló, helyismeret

• Veszprémi vagy Veszprém környéki lakóhely

• Turizmusban szerzett releváns munkatapasztalat

Amit kínálunk:

• Sokszínű, szakmai kihívásokkal teli feladatok

• Folyamatos fejlődési lehetőség

• Versenyképes jövedelem

• Fiatalos, kreatív, lendületes csapat

• Magyarország legizgalmasabb kulturális kalandjában vehetsz részt

• Inspiráló környezet, egyedülálló szakmai tapasztalat

• Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Veszprém

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, benne a fizetési igény megjelölésével, az alábbi űrlap kitöltésén keresztül várjuk.

Állásjelentkezés

Hozzáférhetőség

Amennyiben nehézségekbe ütközik oldalunk böngészése során, válasszon az alábbi hozzáférhetőségi lehetőségeink közül!

Még 50 nap 18 óra 59 perc 58 másodperc
van hátra a megnyitóig!