Nemzetközi kommunikációs manager

2024. I. negyedév végéig keressük azt a tapasztalt és lelkes kommunikációs menedzserünket,

aki szívesen részt venne Magyarország egyik legjelentősebb kulturális-művészeti projektjének kommunikációjában és nem rettenti el, hogy ez az állás csak a Veszprém és a Bakony-Balaton 2023-as Európa Kulturális Fővárosa címhez kapcsolódó projektmunka.

Feladatok:

  • Nemzetközi PR és sajtókapcsolati háló proaktív bővítése; ápolása
  • Nemzetközi sajtókommunikációban történő részvétel a Sajtófőnök, valamint a Marketing és kommunikációs vezető iránymutatásai alapján
  • Nemzetközi kommunikációs stratégia kialakításában és végrehajtásában történő részvétel
  • Nemzetközi kiállítások, utazások szervezésében történő részvétel; időközönként kiállításokon/fórumokon, rendezvényeken a Veszprém-Balaton 2023 képviselete
  • Külföldi utazási irodákkal, programszervező irodákkal és szervezetekkel történő kapcsolatfelvétel és folyamatos kapcsolattartás
  • Programajánlók írása
  • Sajtóközlemények írása, fordítása
  • Nemzetközi sajtófigyelés és elemzés
  • Külföldi újságírók fogadása, programszervezése, segítése
  • Esetenként honlap cikkek, blogtartalmak írása, fordítása

Téged keresünk ha:

  • Egyetemi / főiskolai végzettséged van
  • Legalább 5 éve dolgozol kommunikációs területen
  • Szeretsz csapatban dolgozni, de motivál, ha önálló, változatos feladatokat is kapsz
  • Proaktív és pozitív attitűddel állsz a feladatokhoz, még ha nagy is a nyomás
  • Tárgyalási szintű az angol és a német nyelvtudásod (további nyelvismeret előny)
  • Előny, ha élő, nemzetközi újságírói kapcsolataid vannak
  • Kiemelkedő készségekkel rendelkezel a kommunikáció és a problémamegoldás terén
  • Nem ijedsz meg az adminisztrációtól
  • Precíz vagy és tartod a határidőket

Amit kínálunk:

  • Sokszínű, szakmai kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, kreatív, lendületes csapat
  • Magyarország legizgalmasabb kulturális kalandjában vehetsz részt
  • Inspiráló környezet, egyedülálló szakmai tapasztalat
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Veszprém

Jelentkezésedet magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, benne a fizetési igény megjelölésével, az alábbi űrlap kitöltésén keresztül várjuk.

Állásjelentkezés

Hozzáférhetőség

Amennyiben nehézségekbe ütközik oldalunk böngészése során, válasszon az alábbi hozzáférhetőségi lehetőségeink közül!