Operatív asszisztens

Tudtad, hogy Magyarország adja 2023-ban Európa Kulturális fővárosát? Lelkesít, hogy aktív megvalósítója lehetsz a projektnek? Tudsz azonosulni a program céljaival és készen állsz arra, hogy ezt a komoly szakmai kihívásokkal teli időszakot együtt csináljuk végig? Szereted a változatos munkafeladatokat? Szívesen dolgoznál Veszprémben? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszolsz, várjuk jelentkezésedet!

Feladatok:

  • Szervezeten belüli és a kifelé irányuló információáramlás biztosítása, nyomon követése és naprakészen tartása
  • Határidők egyeztetése, ellenőrzése, nyilvántartása a kollégái tevékenységéhez és a külső partnerekhez kapcsolódóan
  • Találkozók, megbeszélések megszervezése a csapaton belül, illetve bel- és külföldi partnerekkel
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása
  • Szakmai levelek, prezentációk előkészítése (angolul is)
  • Részvétel projektek, programok, események előkészítésében, szervezésében, megvalósításában; kapcsolattartás a projektben érintett bel- és külföldi partnerekkel
  • Megbeszélésekről jegyzőkönyv, rendezvényekről, projektekről beszámolók készítése (angolul is)
  • Háttéranyagok összegzése, kisebb fordítási feladatok ellátása
  • Külföldi és belföldi utazások szervezése, ezügyben kapcsolattartás bel- és külföldi partnerekkel
  • Adatok rendszerezése
  • Elemzések, statisztikák készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos, középfokú angol nyelvtudás és jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Office 360 felhasználó szintű ismerete
  • Strukturált gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Pontosság, megbízhatóság és rugalmasság
  • Önálló és proaktív munkavégzés de csapatjátékos személyiség is egyben

Előnyt jelent:

  • Projektmenedzsment területen szerzett 1-2 éves asszisztensi munkatapasztalat
  • Kapcsolatrendszer a projekt fókuszához tartozó kulturális témakörben
  • További idegen nyelvek ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Magyarország legizgalmasabb kulturális kalandjában vehetsz részt
  • Nagyszabású, változatos fókuszú, progresszív projektek
  • Inspiráló környezet, egyedülálló szakmai tapasztalat
  • Széleskörű kulturális kapcsolati tőke kialakítása, az európai kulturális network-be való bekapcsolódás lehetősége
  • Értékes hazai és nemzetközi referencia

Munkavégzés helye: Veszprém

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, benne a fizetési igény megjelölésével, az alábbi űrlap kitöltésén keresztül várjuk.

Állásjelentkezés

Hozzáférhetőség

Amennyiben nehézségekbe ütközik oldalunk böngészése során, válasszon az alábbi hozzáférhetőségi lehetőségeink közül!